Portokalli - Episodi 8, Sezoni 32, 24 Nëntor 2019

Share
HTML-code
 • Published: 25 November 2019
 • Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 32 Programi “Portokalli“ është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. “Portokalli” nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur “portokall”, por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, siç ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.​​​Prezantuar nga Salsano Rrapi, Xhemi Shehu
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on RU-clip Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Portokalli#TopChannel

Comments • 82

 • anton hasa
  anton hasa  4 дня назад

  ik o i lujtem

  • Serano Defranco
   Serano Defranco  6 дней назад

   Vetem humor ska ketu , vulgaritet banalitet degjenerim , shiko sa skece jane vetem me homoseksuale meshkuj qe vishen si femra cfare humori ka ketu cfare i percillini fmijve gejllikun pfff

   • me and you
    me and you  7 дней назад

    O marin o 1. Je I madh pz

    • Xhoni Ensa08
     Xhoni Ensa08  7 дней назад

     Kjo xhemi skandal me ket veshje

     • Illyricum Sacrum
      Illyricum Sacrum  10 дней назад

      Kushedi sesi ndihen aktoret dhe skenaristet per batutat e termetit! 😔

      • Hiim Hhh
       Hiim Hhh  10 дней назад

       Erjon bythq....

       • juela brahimi
        juela brahimi  10 дней назад

        Gati 2020 edhe shqiptari qesh me pordhen akoma 🤦‍♀️

        • life is Now
         life is Now  8 дней назад

         Juela por ka nje kuptim dhe ky qe flet per pordhen ...kuptoje se xcfr e ka ket show

         • darioden
          darioden  10 дней назад

          1:22:19 .....

          • il ninja nero
           il ninja nero  10 дней назад

           Sono albanese che sta in Italia

           • il ninja nero
            il ninja nero  10 дней назад

            Forza Juve

            • Merian Angji
             Merian Angji  12 дней назад

             Kjo vajza e çiftit të lumtur e paparë😍😂😂😂

             • Valon Zenelaj
              Valon Zenelaj  13 дней назад

              Pasket Ba hajgare edhe me termet a!?

              • Beqir Zavalina
               Beqir Zavalina  13 дней назад

               1:20:50..salsano me marinin e permendin disa her termetin..sikur ta dinin..

               • xhuljano isufaj
                xhuljano isufaj  8 дней назад

                @Beqir Zavalina tv top canal

                • Noobsterbrick
                 Noobsterbrick  10 дней назад

                 puna osht se ne tu pa portokalli me hec friken😂

                 • Beqir Zavalina
                  Beqir Zavalina  10 дней назад

                  @Illyricum Sacrum nrm qe nk I meritojm.por jan punt e zotit ...jemi tgjith ndor te zotit ...I falemi atij

                  • Illyricum Sacrum
                   Illyricum Sacrum  10 дней назад

                   Beqir Zavalina Nuk i meritojme ne si popull keto fatkeqesi!

                   • Beqir Zavalina
                    Beqir Zavalina  10 дней назад

                    @Illyricum Sacrum pz at nat esht permend termeti ne portokalli shum her..edhe flori ne rolin e xhankarlos e permendi disa her termetin

                    • Beqir Zavalina
                     Beqir Zavalina  13 дней назад

                     Xhemi yyyylllllll.💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋.bukuroshe.💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓..love you xhemi.⭐⭐⭐⭐

                     • Florjan 29
                      Florjan 29  14 дней назад

                      1:27:00 e paska gjetur per termeti

                      • klogym
                       klogym  14 дней назад

                       Portokalli emisioni më i bukur i humorit shqipetar 🌠 ru-clip.com/video/t1HCl7sIne4/видео.html

                       • Sefer Ziberi
                        Sefer Ziberi  14 дней назад

                        Xhem te dua Ne xhdo Sekond xhdo minut xhdo dit xhdo jav xhdo Epizod

                        • TINA Pebbles
                         TINA Pebbles  14 дней назад

                         55:40 ahhahahahahhaha pjesa me e bukur e emisionit jeni ju. Cifti lumtur 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

                         • Edmond Ruci
                          Edmond Ruci  14 дней назад

                          1qq

                          • NaQo 007
                           NaQo 007  14 дней назад

                           Faleminderit qe Na e beni me te leht ne emigranteve me te qeshuren qe Na transmetoni 👏👏🙏🖐

                           • Bipolar Bitch
                            Bipolar Bitch  14 дней назад

                            Ose Te pakten pleqte

                            • Bipolar Bitch
                             Bipolar Bitch  14 дней назад

                             Pse nuk I ktheni leneshate

                             • mirela aliaj
                              mirela aliaj  14 дней назад

                              nooooo suarek , manca leiiii ... se jemi dhe live ....inguardabile cosiii

                              • Original Owner
                               Original Owner  14 дней назад

                               Sa mire luan aria

                               • mirela aliaj
                                mirela aliaj  14 дней назад

                                naqeeee ti lovooo

                                • Sangio Bodini
                                 Sangio Bodini  15 дней назад

                                 te pakten esh kjo portokallia e shikojm nganjeher edhe qeshim se me kte koh qe ka ardhur te gjith jan te nervozuar

                                 • Katerina V
                                  Katerina V  15 дней назад

                                  Hiqeni kete arian se na e shpifi pervec se nuk kuptohet cfare thote nuk durohet

                                  • Elian Alia
                                   Elian Alia  15 дней назад

                                   Kur ata qe imitoni, e bejne popullin me teper per te qeshur se ju qe i imitoni, ku eshte pjesa per te qeshur?

                                   • Patricia xxx
                                    Patricia xxx  15 дней назад

                                    Shume varfer ksaj radhe!

                                    • Berat AL Boss
                                     Berat AL Boss  15 дней назад

                                     Emisjoni me I Mir ne 🇦🇱shqiperi🇦🇱 bravo portikalia jeni me te Mir👏👏👏👏

                                     • Fatjon Merko
                                      Fatjon Merko  15 дней назад

                                      Aria dhe ai si trans jan kot fare, pa lidhje..😡

                                      • nedzbedin saciri
                                       nedzbedin saciri  15 дней назад

                                       ju duam shum ❤️❤️❤️

                                       • Miranda L.
                                        Miranda L.  15 дней назад

                                        Ku jane mami dhe vajza ?!

                                        • Pac Man
                                         Pac Man  15 дней назад

                                         Sa yll je o flori

                                         • Benart Ciku
                                          Benart Ciku  15 дней назад

                                          Pse nuk jan me ne rol.. kapo hekri dhe melamini se kan qen super.

                                          • Idajet Halili
                                           Idajet Halili  14 дней назад

                                           Është pak Komunist Gazi,,, ngordh per Ed Ramen

                                           • Klaudio Acka
                                            Klaudio Acka  14 дней назад

                                            jan nda ,pun politike

                                            • Sergio Qoshku
                                             Sergio Qoshku  15 дней назад

                                             Portokallia eshte e mrekullushme na kenaqet🤣🤣

                                             • O Mret
                                              O Mret  15 дней назад

                                              🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱

                                              • Mike The Right One
                                               Mike The Right One  15 дней назад

                                               Si ka mundesi te duket krejt si monika😂

                                               • Banshee 3.5
                                                Banshee 3.5  14 дней назад

                                                Do pyes veten ca ka hunda ime haha

                                                • Edin Gashi
                                                 Edin Gashi  15 дней назад

                                                 Ad

                                                 • Mike The Right One
                                                  Mike The Right One  15 дней назад

                                                  Fustani i xhenit fiks, nga lindja qe te shofin arabet, nga perendimi qe te shohin shqiptaret

                                                  • Ro Li
                                                   Ro Li  15 дней назад

                                                   37:00 Po si kerkojne kta Te dy me ate surrat qe kane Te kapin nje femer Te tille?! 🤦🏻‍♂️ dhe ky njer nuk eshte humor, sepse kte emision e shohin dhe adoleshenta.

                                                   • BOBI LONDON
                                                    BOBI LONDON  15 дней назад

                                                    Ajo me ato dhuratat qe nuk i pranon taman realitetin e femres shqiptare tregon shume fisnike 😂

                                                    • I will tell you Later
                                                     I will tell you Later  15 дней назад

                                                     ooohhh zot xhemi you are beautiful

                                                     • Flor Shkodrani
                                                      Flor Shkodrani  15 дней назад

                                                      Ai rezarti esht i madh si the atit qe bie kitares qeka i burr si gru sa kam qesh qr hahahhahahah me lot

                                                      • Yxyxyx Xyxyxy
                                                       Yxyxyx Xyxyxy  15 дней назад

                                                       O Rezo je si cels papagall 😂,Betimi,manushin,arditin,canin,bracen,salen,bushatin,rrok kinemaja,drejtori..e ku di un sa tjera..Pastaj Flori, Ledio,Salsani,Xhemi,Gazi,albana,e tgjith mo vlla prz kujto ke tduash tgjith do ti shkruash se asnje sperjashton dot..perfundimi tgjith jan tmdhenj 👏👏

                                                       • IndoraptorSpeaks
                                                        IndoraptorSpeaks  15 дней назад

                                                        O Salsano po pse more pse e zgjate zerin qfare kupetimi munde te kete ne interpertim po pse do behesh i besdishem

                                                        • Mario Tirona
                                                         Mario Tirona  15 дней назад

                                                         Gea braha zysha me yll je o lal 😂❤️

                                                         • G E N’
                                                          G E N’  15 дней назад

                                                          Portokallia gjithmon do e mbeshtesi popullin dhe do ironizojn politiken e shemtut qe i ka largu te gjith te rinjte nga vendi vet ...

                                                          • Visar Ndreca
                                                           Visar Ndreca  9 дней назад

                                                           Pervec lali € apo se ke kpt akoma qe i bejne fresk gjithmone ;)

                                                           • Benedeta Bene
                                                            Benedeta Bene  15 дней назад

                                                            Kur kalon nozmija tremben kafshet 😂😂😂😂 super

                                                            • Benart Ciku
                                                             Benart Ciku  15 дней назад

                                                             Super jan keto te portokallis.

                                                             • Yxyxyx Xyxyxy
                                                              Yxyxyx Xyxyxy  15 дней назад

                                                              Sa mir qe e hidhni direkt ne youtube per ne qe nuk jetojm aty, se me perpara hidhej nga e marta,por ka nje tkeqe,ora 3:30 e nmngjes jemi npun 😂

                                                              • Ano Ramaj
                                                               Ano Ramaj  15 дней назад

                                                               Luzja njesh si gjithmon po sonte ishte diqka tmerr fare

                                                               • NR-5 APARTMENT
                                                                NR-5 APARTMENT  15 дней назад

                                                                NAQJA a osht humorist apo veq e keni fut humbje kohe se shum kot personazh hala skom pa najsen humor te ky..

                                                                • Migena Rrapi
                                                                 Migena Rrapi  15 дней назад

                                                                 O salsano me ke vjedh mbiemrin ma kthe mbrapsh😂😂😉😍

                                                                 • toni
                                                                  toni  15 дней назад

                                                                  Pse sa vjet je me e madhe se salsano

                                                                  • tata mata
                                                                   tata mata  15 дней назад

                                                                   Portokallia e mrekullueshme...

                                                                   • Demirlika demirlika Demirlika burrel
                                                                    Demirlika demirlika Demirlika burrel  15 дней назад

                                                                    😂😂😂😂😂😂😂 cifti lumtur flori luzja the best 👍👍👍👍👍

                                                                    • Nelly Smith
                                                                     Nelly Smith  15 дней назад

                                                                     Mezor pres te jete ne You Tube. 🖤 Ju pershendes nga Londra

                                                                     • Benart Ciku
                                                                      Benart Ciku  15 дней назад

                                                                      Super. Prsh nga londra

                                                                      • Zinizin Zinizin12
                                                                       Zinizin Zinizin12  15 дней назад

                                                                       1

                                                                       • MOńy
                                                                        MOńy  15 дней назад

                                                                        Hay From Koosva😍✋🍊🍊

                                                                        • Devi Myrtaj
                                                                         Devi Myrtaj  15 дней назад

                                                                         Bravo NAQE ka shum nevoji shqiperia per te till tema te kthyera ne 'humor' por duhen me shum

                                                                         • Just Louis
                                                                          Just Louis  15 дней назад

                                                                          Portokalli 🍊🍊🍊🍊

                                                                          • Armando Kala
                                                                           Armando Kala  15 дней назад

                                                                           6:11😂

                                                                           • Geni Alinj
                                                                            Geni Alinj  15 дней назад

                                                                            Mango berxhulli😋😂😂😂😂🤣